Türkiyede Yeni Golf Sahaları Yapılıyor

Türkiyede Yeni Golf Sahaları Yapılıyor

Türkiyede Yeni Golf Sahaları Yapılıyor!

Türkiye’de son günlerde golf sporuna olan ilgi artırıyor. Marmaris Golf ve Spa Resort, Akdeniz kıyısında yer almaktadır. Tesis, 36 delik ve 6200 metre şampiyona golf sahası sunmaktadır. Ayrıca 18 delikli bir yönetici sahası, 18 delikli bir aile sahası, bir çalışma sahası, bir kulüp binası, soyunma odaları, profesyonel mağaza, yemek seçenekleri ve daha fazlasını içerir. Tesis, misafirleri için bir plaj ve diğer su sporları olanakları sunmaktadır. Golfçüler ayrıca tesisteki tenis kortlarına, basketbol sahalarına ve fitness merkezine erişebilir. Tipobet giriş adresi

Adana İline Yeni Sahalar Yapılıyor!

Bolgak golf kulübü, doğal bir ortamda zorlu bir golf sahası sunmaktadır. Adana ilinde 2200 dönümlük bir alana yayılan golf sahasında 21 delik bulunuyor. Ayrıca restoran, soyunma odaları, tişörtler ve yeşil alan ekipman tesislerinin yanı sıra bir sürüş alanı ve antrenman sahaları bulunan bir kulüp binasına sahiptir. Kulüpte ayrıca bir açık yüzme havuzu, amfitiyatro ve açık ızgara tesisleri bulunmaktadır. Konuklar, kulübün bünyesindeki ahırlarda binicilik veya dağ bisikleti turlarının yanı sıra kano istasyonunda kano rezervasyonu yapabilirler.

Süleler Golf Kulübüne İlgi Büyük!

Süleler Golf Kulübü’nde Türkiye’de beş golf sahası ve dört otel bulunmaktadır. Her golf sahasının kendine has özellikleri ve oynanabilirlik seviyesi vardır. Kursların her biri, yemek seçenekleri, soyunma odaları ve profesyonel mağazalar içeren kendi kulüp binasına sahiptir. Kursların her biri ayrıca son teknoloji kardiyo ekipmanları, serbest ağırlıklar, kardiyovasküler makinelerin yanı sıra kickboks , yoga matları ve daha fazlasını içeren kendi fitness merkezine sahiptir. Ayrıca, kulübün golf sahalarını ziyaret ederken ihtiyaçlarınız için İngilizce konuşan bir konsiyerj masasına ek olarak masaj yaptırabileceğiniz veya Avrupa cilt bakımlarını deneyebileceğiniz bir spa da bulunmaktadır.

Spor