Sivasspor’un Forma Göğüs Sponsoru Bitexen Oldu

Sivasspor’un Forma Göğüs Sponsoru Bitexen Oldu

Sivasspor’un Forma Göğüs Sponsoru Bitexen Oldu

Dijital varlık alım-satım platformu larak tüm dünyaya adını duyurmayı başarmış olan Bitexen platformu, yeni sezon için Sivasspor takımının forma göğüs sponsoru oldu.

Dijital varlık alım-satım platformu olan Bitexen, Sivasspor ile devam eden forma kol ve çorap için sponsorluk anlaşmasını bir adım daha ileri taşımayı başardı. 2022-2023 futbol sezonunu kapsayacak olan forma göğüs sponsorluk anlaşması Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini yapmakta olan Kemal Cenk Erdem ve Sivasspor Kulübü Başkanı olan Mecnun Otyakmaz’ın katılımı ile düzenlenmiş olan bir imza töreni ile hayata geçirildi.

İŞ BİRLİĞİMİZİ DAHA DA GELİŞTİRİYORUZ

İmza töreninin hemen ardından birtakım açıklamalarda bulunmuş olan Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, “Bitexen olarak hem Token arzı hem de çalıştığımız her kulübe sponsor olarak futbol ve basketbol olmak üzere kulüplerimize önemli düzeyde finansman desteği sağladık. Ayrıca amatör takımları ve kadın futbolunu da desteklemeyi ihmal etmedik. Bu takımlarımıza da hatırı sayılır finansman ve malzeme desteği sağladık. Spor alanındaki vizyonumuzla geniş yelpazede paydaşlara destek sağlamak ve teknolojik alt yapımızın gücünü kullanabileceğimiz alanlarda kaynak yaratmak her zaman faaliyetlerimiz kapsamında olacak. Türk futbolunun güzide kulüplerinden Sivasspor ile devam eden forma kol ve çorap sponsorluğumuz vardı. Yeni sezon için forma göğüs sponsoru olarak bu iş birliğimizi daha da geliştiriyoruz. Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz başta olmak üzere emeği geçen herkese katkıları için teşekkür ediyorum” sözlerine ifadesi içerisinde yer verdi.

Demir Grup Sivasspor Kulüp Başkanı olan Mecnun Otyakmaz ise yapılmış olan bu iş birliğinden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Geçtiğimiz sezon Bitexen ile başladığımız birlikteliğimiz bu sezon da göğüs sponsorluğu ile birlikte daha da güçlenecek. Sadece sponsorluk alanında değil geçtiğimiz sezondan itibaren teknolojinin farklı alanlarında güzel projeleri hayata geçiriyoruz. Destekleri için tüm Bitexen ailesine teşekkür ediyoruz. Bitexen sponsorluğunda yeni sezonda büyük başarılara imza atmak en büyük hedefimiz. Bu sponsorluk her iki taraf için de hayırlı oldun” ifadelerinde bulundu. Sivasspor takımının da yer alacağı 2022-2023 lig sezonu içerisinde maç ve müsabakalar ile ilgili olan tüm detaylar bahis siteleri içerisinde yer alacak.

Spor