Roborock S6 Robot Süpürge Detaylı İncelemesi

Roborock S6 Robot Süpürge Detaylı İncelemesi

Günümüzde robot süpürgeler en çok tercih edilen teknolojik ürünlerdendir. Roborock S6 Robot süpürgesi sayesinde siz işteyken temizlikleri planlar. Her gün eve temiz bir zemine gelmiş olursunuz. Eğer alerji durumunuz varsa bu alet tam size göre. Peki bu son model teknolojik ürünün özelliklerinin ne olduğuna gelin birlikte bakalım.

Sorun, performans ve maliyet arasında bir denge bulmakta yatmaktadır. Çok sayıda alt uç robotik elektrikli süpürge olmasına rağmen, çok azı Roborock S6 robot süpürgesinin dolar başına dolar performansını sağlar.

Roborock S6 Robot Süpürge Özellikleri

Piyasadaki robot süpürgelerin çoğu öncelikle vakumlamalarıyla bilinir. Sonuçta, bu özellik elektrikli süpürgelerin ana amaçlarından biridir. Roborock S6 robot süpürge, zeminlerinizi hem süpürebilir hem de paspaslayabilir. Geçişi otomatik olarak yapmasa da modu değiştirmek oldukça kolaydır. S6 ayrıca, özellikle düşük maliyetli seçeneklere kıyasla oldukça sessizdir. Saç kurutma makinesiyle hemen hemen aynı seviyede, sadece 67 desibelde ses gelmektedir.

Roborock’un en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de sensör dizisidir. Sensör dizisi sayesinde 360 derecelik bir “görüş alanı” sağlamakta ve tv ünitesinin altına bile çok rahat bir şekilde algılamakta ve temizlemektedir.

Roborock S6 hem süpürebilir hem de paspaslayabilir, ancak modları manuel olarak değiştirmeniz ve farklı temizleme pedleri takmanız gerekmektdir. Cihaz, vakum olarak inanılmaz derecede iyi bir performans sergiliyor. Fakat zeminleri de eşit şekilde paspaslasa da bazen müdahale gerekmektedir.

Oda Haritalama ve Bölge Navigasyonu

Oda haritalama ve bölge navigasyonu özellikle büyük evlerin temizliği ile ilgili olarak dikkat çekicidir. S6 bitene kadar temizlemeye devam edecektir., ancak iş pilinin kapasitesinden daha uzun sürerse, S6 şarj olmak için yuvasına dönecek ve daha sonra işine devam edecektir.

Sınır dışı alanları belirleme yeteneği sayesinde özellikle vakumu karıştıracak veya tıkayacak alanlar varsa, son derece yararlıdır. Örneğin, bir masanın altında çok sayıda kablo bulunan bir alan varsa vakum için zorluk oluşturabilir.

Planlama ve Diğer Özellikler

Belirli dönemlerde DND modunu etkinleştirebilirsiniz. Örneğin, robot süpürgesinin gecenin bir yarısında çalışmasını ve sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız, akşam 9’dan sabah 8’e kadar kapalı kalacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Uzaktan kumanda işlevi, Roborock’un hareketleri üzerinde size hassas kontrol sağlar. Bunu ileri hareket ettirmenize veya sağa veya sola döndürmenize izin veren sanal düğmeler aracılığıyla yapabilirsiniz.

Roborock S6, 4000 ₺ gibi bir fiyatı vardır. Güçlü temizleme işlevleri ve özellik yelpazesi göz önüne alındığında, fiyatının hakkını veren bir cihaz olduğunu düşünmekteyiz.

Teknoloji