Nick Calathes Ile Nigel Hayes Fenerbahçe Yolcusu

Nick Calathes Ile Nigel Hayes Fenerbahçe Yolcusu

Nick Calathes ile Nigel Hayes Fenerbahçe Yolcusu!

Başantrenör Dimitris Itoudis yönetiminde kadrosunu güçlendirmeye çalışan Fenerbahçe Beko, geçen sezonu Barcelona-Davis’te geçiren Nick Calasis ve Nigel Hayes’i gündemde tutacak. Sarı Lacivertliler’in iki yıldız basketbolcu ile anlaşmaya çok yakın olduğu söyleniyor.

Başantrenör Dimitris Itudis yönetiminde hızla gelişen Fenerbahçe Beko, yeni bir kadro yapısına girerek önümüzdeki sezon Avrupa’nın zirvesine geri dönüyor. Glory House’a göre Fenerbahçe Beko, Nick Calathes ve Nigel Hayes-Davies ile anlaşmaya çok yakın. Bahis siteleri

Yunan medyası SDNA’ya göre Panathinaikos, Nick Calathes için de bir girişimde bulundu. Yunanistan’ın 33 yaşındaki tecrübeli defans oyuncusuna ilk kez iki yıl için 2,7 milyon avro teklif ettiği bildirildi. Daha sonra 4 milyon euro olan teklifi 3 yıla çıkardılar. Ancak Nick Calathes 4,5 milyon euro maaş ve üç yıllık sözleşme istiyor.

Bu nedenle teklifini daha yüksek bir seviyeye çıkarmak istemeyen Panathinaikos, Plan B’ye döndü ve diğer seçenekleri değerlendirdi. Uzun yıllar Panathinaikos’ta forma giyen Nick Calasis, geçtiğimiz sezon Barcelona’da forma giydi ve Avrupa Ligi’nde Katalonya’ya karşı 7.4 sayı, 4.1 ribaund ve 6.1 asist ortalamaları tutturdu.

Başarılı guardın Fenerbahçe’ye gelmesi halinde Fenerbahçe’nin guard sorununu tamamen çözeceği vurgulanıyor. Böylelikle Fenerbahçe’nin yeni sezona oldukça iddialı girmesi bekleniyor. Yeni sezon çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’nin gelecek sezon için bir pivot oyuncu da takıma transfer etmesi beklenen gelişmeler arasında bulunuyor.

Spor