Netflix Platformu Üzerinden Dizi Ve Film Gibi İçeriklerin İzlenmesi

Netflix Platformu Üzerinden Dizi Ve Film Gibi İçeriklerin İzlenmesi

Netflix Platformu Üzerinden Dizi ve Film Gibi İçeriklerin İzlenmesi

Netflix platformu üzerinde yer almakta olan birçok dizi, film, belgesel, çizgi film gibi içerikler yer almaktadır. Platform üzerinde neredeyse 15.000’den daha fazla içerik yer almaktadır. Bu içeriklere Netflix platformu üzerinden erişim sağlamak için ise platforma özel bir üye ya da abone olma işlemi gerçekleştirilmesi gerekiyor. Platforma abone olmak için ise öncelikle internet üzerinden resmi Netflix sayfasına giriş yapılması gerekiyor. Bunun üzerine sayfadan üye olma butonuna tıklanarak öncelikle Netflix’in sunacağı bir plan seçimi yapılması gerekiyor. Netflix’in sunacak olduğu bu plan tek bir plan olmayıp birçok seçeneği olan bir plan sistemidir. Plan ile beraber abonelik ücreti de belirlenmiş olacaktır. Bunun üzerine bir şifre ve kullanıcı adı oluşturulur. Oluşturulacak olan şifre ve kullanıcı adı ile istenile zamanda, istenilen cihaz üzerinden platforma giriş yapılıp, içeriklere erişim sağlanabilir. Netflix’te bulunan içeriklerin ücretsiz izlenmesi gibi bir seçenek de yer alıyor. Ücretsiz izlemek için ise internet üzerinde yer alan sayfalara giriş yapılması gerekiyor. İnternet üzerinden netflix izle ya da netflix ücretsiz izle gibi arama etiketleri ile yapılan aramalar sonucunda sayfalara ulaşım sağlanmış olacaktır.

Netflix Platformunda Yer Alan Sweet Home Serisi

Sweet Home isimli dizi serisi Netflix platformunun orijinal dizileri arasında yer alıyor. Dizi 2020 yılının yapımına ait olup, tek sezondan oluşan bir dizi konumunda yer almaktadır. Tek sezondan oluşan dizinin bölüm sayısı ise 10’dur. İlk sezonu ile beraber dizinin ilk bölümü ise 18 Aralık 2020 tarihinde yayımlanmıştır. Dizi, Kore draması, dram, Kore korku dizileri, kıyamet sonrası bilim kurgu türleri arasında da yer alıyor. Netflix platformu üzerinden dizinin izleyicileri arasında yapılmış olan değerlendirmeler baz alınarak dizi %96 oranında bir beğeni toplamıştır. Dizi korkutucu ve sürükleyici tarza sahip olan bir seridir.

Sweet Home Dizisinin Konusu Nedir

Sweet Home isimli dizi genel olarak dram türleri arasında yer alan bir dizidir. Dizi içerisinde insanlar acımasız bir şekilde canavarlara dönüşmeye başlarlar. Bunun üzerine ise canavara dönüşen insanlar acımasız bir şekilde dehşet saçmaya başlayacaktır. Canavara dönüşmeyen sorunları olan bir genç ve bu gencin komşuları bulunur. Genç ve komşuları insanlıklarını koruyup, insanlığa tutunmak için elinden geleni yapmaya hazır bulunacaklardır. Dizide başrol koltuğunu is Song Kang, Lee Jin-uk, Lee Si-young isimleri paylaşıyor.

Genel Kültür