Nba’nin En Çok Kazanan İsmi Michael Jordon Seçildi!

Nba’nin En Çok Kazanan İsmi Michael Jordon Seçildi!

NBA’nin En Çok Kazanan İsmi Michael Jordon Seçildi!

Jordan’ın kariyerinin NBA ve ABD spor kültürü üzerinde büyük etkisi oldu. Zirvede, Michael Jordan’ın Nike markası, dünyanın en değerli spor markası olarak Coca-Cola’yı geride bıraktı. Forması, genel halk arasında ligin en popüler formalarından biridir; düzenli olarak çevrimiçi satış listelerinde üst sıralarda yer alır. Ayakkabıları hem gündelik hem de atletik ortamlarda son derece popülerdir. İster iş ister eğlence konuşuyor olun, Jordan’ın mirası, bir dereceye kadar, benzersiz görünümü ve kişiliğinden para kazanmaya devam ederken devasa mali durumuyla tanımlanır. Cloudbet

Milyon Dolarlar Kazandı!

Jordon , genel olarak kültür üzerinde çok büyük bir etkiye sahip oldu. Takım arkadaşlarıyla kağıt oynamayı sever ve hatta Blackjack Derby adlı kendi kart oyununu kurmuştur. Yoksul çocuklara yönelik hayırsever çalışmalarıyla tanınıyor ve dünya çapında dezavantajlı topluluklara milyonlarca bağışta bulundu. Çocuklarla yaptığı çalışma, ahlaki açıdan belirsiz doğası sayesinde özellikle övgü topladı; Ürdün bu topluluklara ücretsiz kaynaklar sağlayarak destek verirken, aynı zamanda evde çocukları için geniş bir oyuncak koleksiyonu da sürdürüyor. Bazılarının bunu Ürdün’ün mütevazı dürüst bir adam olarak kendi kamuoyu imajıyla çelişen materyalist bir zihniyetin göstergesi olarak nasıl göreceğini görmek kolaydır.

Ayakkabılarının dünyanın en imrenilen atletik giyim koleksiyonlarından biri olmaya devam etmesi, mirasına daha da güç katıyor. Aslında, Amazon şu anda Jordan 11s ayakkabıları için – kalpazanlardan ve kaçak satıcılardan gelen çiftler de dahil olmak üzere – 300’den fazla satıcı listeliyor. Bu aşırı popülerlik, ister otantik ister sahte ürünler satarak olsun, ister onun gibi basketbol oynama konusunda özel veya grup dersleri vererek olsun, her zaman bir Michael Jordan düzeltmesi sunan birinin olmasını sağlar.

Spor