Mimari Modelleme Eğitimleri Ile Kariyerinize Yön Verin

Mimari Modelleme Eğitimleri Ile Kariyerinize Yön Verin

Mimari Modelleme Eğitimleri ile Kariyerinize Yön Verin

Görseller üzerine uğraşmak mesleğinizin bir parçası ya da ilgi alanınıza giren bir uğraş mı? Cevabınız evet ise 3Ds Max Mimari Kursu ile zengin tasarımlar yapabilir ve eşsiz projelere imza atabilirsiniz.

Kullanım alanı oldukça geniş olan 3Ds Max Mimari Kursu ile mimari ve ürün görselleştirme, animasyon, görsel efektler, oyunlar, sanal dünyalar ve hareketli grafik çalışmaları yapmak mümkündür.

Vektörel Bilişim alanında uzman kadrosu ve uygun kurs fiyatları ile 3Ds Max Mimari eğitiminde de son derece kaliteli bir eğitim vermektedir. Lumion Kursu’nda olduğu gibi 3Ds Max Mimari Kursuna da çoğunlukla mimarlar, iç mimarlar, mühendisler, oyun geliştiriciler, film ve video içerik üreticileri, grafik tasarımcılar, reklam ve sinema sektöründe çalışan animatörler başvurmaktadır. Bu meslek gruplarının dışında 3Ds Max Mimari Kursuna bu alana hevesli ve istekli olan herkes kayıt yaptırabilir.

Temel seviye bilgisayar kullanım becerisine sahip olmanız bu eğitimi almanız noktasında yeterlidir. Vektörel Bilişim’de 3Ds Max Mimari Kursu eğitim süresi en az 100 saat olarak planlanmıştır ancak ihtiyaç hâlinde ve kursiyerlerimizin talepleri doğrultusunda ders saatinin arttırılması noktasında esneklik bulunmaktadır.

Vektörel Bilişim’de proje tabanlı tam öğrenme modeli esas alınır ve öğrenci merkezli bir eğitim sunulur. Tüm kurs dersleri video kaydı altına alınarak kursiyerlerin erişimine açılır. Bu şekilde tam öğrenmenin ilkelerinden biri olan öğrenci yanlı bir eğitim izlenir ve kalıcı öğrenmeler için uygun ortam hazırlanması desteklenir.

15 yılı aşkın bilişim eğitimi tecrübesi ile Vektörel Bilişim, tüm kursiyerlerine eğitim tekrarı garantisi sunar. Böylelikle herhangi bir nedenden dolayı kursların tüm saatlerine katılamamış ya da eğitim sürecini yarıda bırakmak zorunda kalmış kişilerin ilgili eğitimi tekrar almasına olanak sağlanır.

Vektörel Bilişim’de alacağınız 3Ds Max Mimari Kursu sonunda 3B grafik tasarımında son derece iyi bir eğitim almış olursunuz ve önemli ürünler ortaya çıkarabilecek yetkinliğe ulaşırsınız. Bu durum da size ciddi gelir kaynağı olarak geri döner. Haydi! Daha fazla vakit kaybetmeyerek bir an önce 3Ds Max Mimari Kursu kaydınızı yaptırın ve hayallerinize bir adım daha yaklaşın.

Teknoloji