Kahve Yanı Su Bardağı- Kristal Bardaklar Konusunda Tanıtım Yazısı

Geçmiş ve şimdiki kültürel normlar, misafir ağırlamanın ve evlerimizi ve iş yerlerimizi şık göstermenin önemini vurgulamaktadır. Evlerimizde, mutfaklarımızda ve iş yerlerimizde kullandığımız ürün ve malzemeler, giren herkese bir sıcaklık ve misafirperverlik mesajı veriyor. Duru Crystal ile artık daha şık kahve sunumları yapabilirsiniz.

Kişisel ve profesyonel ziyaretçilere karşı düşmanlık ve zevkle döşenmiş yaşam ve çalışma alanlarının bakımı, çağları kapsayan kültürel açıdan önemli değerlerdir. Mutfakta, oturma odasında ve ofiste yüksek kaliteli ürün ve malzemeleri kullanmak bir misafirperverlik göstergesidir.

Duru Kristal Kahve Takımı ve Kahve’nin sofistike görünümü, özellikle de nadir bulunan kristalden yapılan su bardakları, arkadaşlarınızı, ailenizi ve misafirlerinizi kesinlikle kazanacak. Kahve severlerin kristal fincanı, karmaşık tarihi tasarımlarıyla içeceklerinizi bir sanat eseri statüsüne yükseltecek ve tüm sosyal toplantılarda dikkatleri üzerine çekecek.

Kahve Yanı Bardağı Kaç Cc Olmalı?

Bir kahve yanı kristal bardak, kahvenin yanında servis edilen suyu tutmak ve ağızda kalmış olabilecek kahve telvelerini veya diğer kalıntıları temizlemek için kullanılır. Bu nedenle büyük bardaklarda su içmek gereksizdir; bunun yerine bir veya iki yudumluk küçük bardaklar yeterli olacaktır. Trend kahve fincanlarının standart kapasite aralığı 40 cc ila 70 cc’dir. Bu gibi yöntemler kahve telvesinin ağızdan temizlenmesi için yeterlidir.

Birçok marka ve kahve fincanı çeşidinde mililitre (ml) veya santimetreküp (cc) ölçümleri bulunur. Santimetre küp (cc) ve mililitre (ml) aynı hacim ölçü biriminin kısaltmalarıdır ve birbirlerinin yerine kullanılabilirler. Bir mililitrenin hacmi bir santimetreküpe eşittir.

Kahvenin Yanında Su Verilmesi Geleneği

Sanılanın aksine işin fiziki ve bilimsel yönü bizi çok daha fazla etkiliyor. Oksalik asit kahvede bulunan maddelerden biridir. Başka bir deyişle, bu ilaç insanlarda böbrek taşı oluşmasına neden olur. Bilim adamları, oksalatı böbrek taşı üretiminde birincil suçlu olarak tanımladılar. Bu nedenle Türk kahvenizin içindeki su sağlığınız için çok önemlidir. Su bardağının yanına konulan kahve kupasının önemi artıyor. Standart olarak kahveye ek olarak su da sunulmalıdır. Bir bardak suyun nazik hareketiyle zenginleştirilmiş bir sunum.

Bir cam parçasının ne kadar su tutabileceği ile boyutu, rengi ve yüzey dokusu arasında bir ilişki vardır. Bu durumda normal bir bardak sudan daha iyi seçenekler var. Kahve tüketiminden önce veya sonra tüketilen su, ağızda kalan kahve telvelerinin atılmasına yardımcı olabilir.

Tüm kahve bardakları arasında en canlı ve zarif seçenek Bohemia Kristal Renkli Kadeh seçeneğidir. Bu bardaklardan birindeki su, kahvenin keyifli bir tamamlayıcısıdır. Kadeh şeklindeki bohemia kristal renkli cam, diğer bardaklara göre çok daha fazla kullanım alanına sahiptir. Türk kahvesinin yanına çok yakışıyor ama dilerseniz tek başına da kullanabilirsiniz.

Genel Kültür