Hadise Kimdir, Hadise Tüm Şarkıların Indir Dinle

Hadise Kimdir, Hadise Tüm Şarkıların Indir Dinle

Hadise Açıkgöz 1985 yılında Belçika’da doğmuştur. Aslen Sivaslı’dır. 2003 yılında kendine gelen albüm teklifi ile birlikte ilk albüm hazırlıklarına başlamıştır. 2005 yılında Stir Me Up adlı parçasıyla hem Belçika’da hem de Türkiye’de adını duyurmuştur. 2008 yılında 2. albümünü yayınlamıştır. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan albümü bulunmaktadır. Deli oğlan adlı şarkısı ülkemizde hit parça olmuştur. Ayrıca 2009 yılında Eurovizyon şarkı yarışmasında Düm Tek Tek adlı parça ile ülkemizi temsil etmiştir. Hadise şarkılarına YouTube, müzik, dizzer’ dan ulaşabilirsiniz. 2005 yılından beri etkin olarak yer almaktadır. Hadise tüm şarkılar indir ile şarkılara ulaşabilirsiniz.

Hadise kariyer hayatı

Hadise Serdar Ortaç’ın 2008 yılının piyasaya çıkan Nefes albümünde yer almıştır. Düşman adlı şarkıda Serdar Ortaç’la birlikte düet gerçekleştirmiştir. Hadise’nin şarkılarında klasik müzik, Rock ve dünya müziklerin harmanlandığı görülmektedir. Hadise Türkçe binmesinin yanı sıra Flemençe, Fransızca, İngilizce, Almanca bilmektedir. Ayrıca Acun Medya tarafından 2011 ve 2013 yılları arasında Show TV’de yayınlanan sonrasında ise Star Tv, TV8’ de yayınlanması gerçekleştirilen O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapmıştır. 2020 yılında bu görevini bırakmıştır aynı zamanda 2021 yılı itibarıyla Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu exxen’ de yayınlanan O Ses Türkiye rap yarışmasında jüri üyeliği yapmıştır. 2021’de Kert adlı giyim markasını oluşturmuştur. Hadise’nin kazanmış olduğu ödüller; 11 Kral TV video müzik ödülleri, 33 Altın Kelebek Ödülleri, 14 Kral TV Müzik Ödülleri, 35 Altın Kelebek Ödülleri, Balkan müzik ödülleri, İstanbul FM altın ödülleri, Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Sosyal medya ödülleri almıştır.

Hadise’nin Söylemiş Olduğu Şarkılar

Adı ne, Aşk dediğin, Aşk Kaç Beden Giyer, Aşkkolik, Bad boy, Biraz sabret, Baksana, Biz buradayız, Bu aralar, Burjuva, Çok yaşa, Deli oğlan, Double Life, Düm Tek Tek, Evlenmeliyiz, Farkımız var, Geliyorum yanına, Harakiri, Kafa tutuyor, Kahraman, Kalbine, Yalan, Bulma, Macera, Melek, Mesajı Almıştır, My body, Neredesin aşkım, Olsun, Prenses, Rakkas, Rezerve, Sakın gitme, Şampiyon, Sıfır tolerans, Sıradan, Sweat, Tavsiye, Telefon rehberi, Tokat, Vital, Yaz Günü, Yetenek, Yolumun ışığı’ dır.

Kaynak https://enyenimp3indir.net/

Genel Kültür